Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Happy Medya. Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi hizmete başladı. Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Teknolojinin hızla değiştiği günümüzde davetiye sistemi de bu değişiminden payını aldı. Daha önce yalnızca Nişan, Düğün için Davetiye ye ihtiyacımız varken şimdi Düğün, Nişan, Sünnet, Doğum Günü, Baby Shower, Açılış, Seminer, Mezuniyet davetiyesi gibi onlarca davetiye çeşitliliğine ihtiyacımız var.

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Happy Medya işte tam da bu ihtiyaçtan yola çıkmış, Dünya örneklerini incelemiş, uzun bir arge çalışması sonucu sektörün ihtiyacı olan en profesyonel hizmeti hayata geçirmiştir.

Sloganımız: 4 kolay adımda mobil davetiyeniz hazır.

1.Kapak Resmi Ve Tarih

2.Davetlilere Not

3.Resimler 1-10 Adet

4.Kutlama Adresi

Bu bilgiler ışığında mobil davetiyenizi en hızlı şekilde hazırlayıp davetlilere göndermeniz için paylaşım linki ni veriyoruz. Bu vesile ile kaç adet davetiye bastırmalıyım! Davetiyeler yetecek mi gibi endişelerinizde ortadan kalkmış oluyor. Mobil davetiye linki nizi dilediğiniz kadar davetlilerinize gönderebilirsiniz bir sınırlama yoktur.

Ayrıca davetiyelerimizde ki hediye gönder butonu ile de davetlilerin en büyük endişesi olan şimdi ne hediye almalıyım ihtiyacını da giderilmiş oluyoruz.

Sizleri davetiyenin yeni hali Happy Medya Mobil Davetiye dünyasına davet ediyoruz.

https://happymedya.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Ağustos 10, 2019
Ağustos 8, 2019
Haziran 29, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için yorumda bulun

    Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.