Tavuk Satışı

Merhabalar değerli Ziyaretçiler sizleri Aktav tavuktan bahsetmek istiyorum. Bu şirket tavuk çeşitleri dolaşan tavuk dahil olmak üzere Atak-S, İsa Tinted, Lohman Brown, Sasso türlerinin organik satışını kısaca gezen tavuk üretimi yapmaktadır. organik yumurta satışında yapmaktadır Sizlere gerçek ve kusursuz hizmetleri ve ürünleri sunan şirketin, Gezen Tavuk konusunda hassas organik tavuk konusunda profesyonel olduğunu söylemek isterim.

Tavuk Satışı

Üretimde Değerli tüketicilerin İhtiyacı  Olan Tavuk Satışı dair Her şey En İyi Kalite, kusursuzluk & Hizmetle Sizlerle. 1990 senesinden şimdiki zamana küçük baş hayvan çadırı kurulumu hizmetleri, kümes kurulumları , canlı tavuk pazarlama ve yumurta satışı desteği olan işletme  Manisa, Akhisarda faaliyet sunmaktadır. Aynı anda Afyon ve Ankara’da bulunan kümeslerinde Lohman brown, ataks ve pleymut cinsi civciv üretimi yapmaktadır.

Gezen Tavuk

Aktav Tavukçuluk Aynı zamanda gezen tavuk ihtiyacı ve siparişleri konusunda tecrübeli, gezen tavuk kesinlikle 3-4 ayda yetiştiğini ve organik olarak adlandırıldığını söylememiz de yarar var, Şişirilmiş değişik maddelerle büyütülmüş tavuklardan uzak durun.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tavuk Satışı için yorumda bulun

    Tavuk Satışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tavuk Satışı için ilk yorumu yapabilirsin.