Kombi Servisi

Kombi Servisi kaliteli, Kış gelmeden kombilerin izin genel bakımını ve varsa arızalarının tamamını giderilmesi gerektiğini bilmeniz lazım. Sektörde lider firma servis tarafından kış gelmeden oluşturulan kombi servis kampanyalarında yüzde 30’a kadar indirim şirket tarafından sizlerin aldığı hizmete tanımlanır. Özellikle Kombi servisi ve kombi bakım desteğine istinaden İstanbul Anadolu Yakası’nda. Sancaktepe, Ataşehir, Kartal, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli, Çekmeköy, Çengelköy, Beykoz, Kadıköy ve Göztepe gibi hızlı hizmet verilmesi gereken yerlere deneyimli ekiplerle yanaşıyor ve ürünlerinizi tamir ediyoruz.

Kombi Servisi

Alacağınız Kombi servisi desteği kapsamında ürünlerinizin genel kontrollerini ve arızalı diğer parçaların ya da arızaya yüz tutmuş diğer parçaların genel Bakımlarını ve tamiratını firmamız gerçekleştirmekte. Kombi Servisi Özellikleri hangi gün olursa olsun sizlere yardımcı olacak ve profesyonelce ev aletlerini tamiratını gerçekleştirecek bizleriz.

İşi ehline uzmanına bırakın firmamızda uzman çalışanlarımızın. İGDAŞ tarafından yetkilendirilmiş sertifikaları bulunmaktadır. Yani siz sertifikalı profesyonel uzmanlardan destek alacak ve ürünlerinizin arkasında kurumsal bir şirketin desteğini alacaksınız. Ehil ve profesyonel kadronun sizlere vermiş olduğu destekler orijinal, Yedek parçalarla yerinde ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Kombi Teknik Servis

Kombi teknik servisine İhtiyacınız olduğunu düşünüyor ve sizlere atarmış olduğumuz makale içerisindeki hizmet detaylarına. Bir göz atıp aşağıdaki numaralardan şirketin kendisine ulaşabilirsiniz 0216 469 34 35 ya da 0212 266 68 90 numaralı kombiyi teknik servis hattımız, sizler için 7/24 hizmette.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Ağustos 10, 2019
Haziran 29, 2019
Haziran 29, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kombi servisi Kombi Servisi için yorumda bulun

    Kombi Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kombi Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.