Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri

Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri Evinizin anahtarlarını muhtemelen hayat boyu bir kere de olsa birilerine emanet etmek durumunda kalmışsınızdır. Yazları tatile gittiğinizde çiçeklerinizin sulanması ya da balıklarınızın yemi gibi farklı ihtiyaçlarınız için, evinizin kontrolünü elinize almak adına geliştirilen güvenlik sistemleri sayesinde işiniz kolaylaşabiliyor.

Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri

Evinizin Kapı Kilit Kontrolü Sizde Olsun

Evinizin anahtarı temizlikçi, bakıcı ya da bir yakınınızda olabilir. Sizin bildiğiniz ve istediğiniz saatlerde evinize giriş yapması gerekliliği bunun dışında evinize girilmesi sizi rahatsız edici bir durum olabilirken kafanızda soru işareti de olabiliyor. Evinizin kilidini, kilit sistemleri sayesinde kontrol edebilmektesiniz. Örneğin bu sitem birden fazla anahtar vererek, bunlardan biri her zaman kapınızı açabiliyor, 2’nci anahtar evinize girmesi gereken kişiye verebiliyorsunuz bu ikinci anahtar sayesinde evinize girmek durumunda kalan kişi sadece belirlenen saatlerde evinizin içerisine, yani sizin belirlediğiniz saatlerde girebiliyor. Bunun dışında bu 2’nci anahtar sayesinde evinize girebilme şansı olamıyor. Bu anlamda kilit güvenliğini sağlayarak içiniz rahat olabiliyor.

Kilit Sizsiniz!

Bunun dışında da yine 3’ncü bir anahtar kişiye özel kilit sistemi sayesinde 2 numaralı anahtarın girişini engelleyebiliyor. Geliştirilen bu sistemler sayesinde evinizin kontrolünü güvenli şekilde sağlayarak içiniz rahat olabiliyor. 4’ncü anahtar ise 2 numaralı anahtarı verdiğiniz kişinin evinize girişini engellemek adına bu anahtarı devreye sokabiliyorsunuz. Güvenlik anlamında geliştirilen anahtarlar bildiğimiz yöntemlerden farklı hizmetler sunabiliyorlar.

Kullanımı gayet kolay olan sistem sayesinde bir anahtarla giriş çıkış yapılabilmesindense sizin istediğiniz, yani evinizde ihtiyaç duyduğunuz saatlerde olması gereken kişileri kontrol etmenizi sağlamaktadır. Bu sistemleri kullanabilmeniz adına edinebilmeniz gereken hizmetlere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu anahtarları edinebildikten sonra sizin anahtarlarınıza bir kodlama bulunmakta olup bu kodlamayı kopyalayabilmek mümkün olmuyor. Her bir müşteri için verilen anahtarlar farklı bir kodlamayla üretilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri için yorumda bulun

    Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kişiye ve Zamana Özel Kilit Sistemi Çözümleri için ilk yorumu yapabilirsin.