SEO

Aşağıda, Google'da ilk sayfaya çıkardığımız sitelerden bazılarını inceleyebilirsiniz.

SEO, genellikle bir web sitesinin arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde edebilmesi için iyileştirme çalışması anlamına gelse de bilgi ve tecrübesi ile ilk sayfa garantili hizmet veren SEO danışmanları ve ajansları bulunmaktadır. Crea Interactive, hedef kelime bazlı SEO çalışması ile garantili ilk sayfa hizmeti sağlayan az sayıdaki firma arasındadır. Bugüne kadar rekabeti yüksek bir çok kelime de Google da ilk sayfaya site çıkarmayı başarmıştır.

SEO ile bir siteyi ilk sayfaya çıkarabilmenin kesin bir formülü olmadığından, yeterli tecrübesi, bilgi ve birikimi olmayan kişiler tarafından uygulandığında başarısızlıkla sonuçlanabilmektedir. Crea Interactive SEO alanındaki tecrübesini ve başarısını, alacağınız hizmete ait yaptığı sözleşme kanıtlamaktadır.

Bugüne kadar bizimle çalışmayı tercih etmiş bir çok firmayı sektörünün en üst sıralarına taşımayı ve internette lider konuma getirmeyi başardık.

Nasıl çalışıyoruz?
Sitenizin SEO uygunluk durumu çok düşük olmadıkça sitenize müdehale etmiyoruz. Bunun dışında SEO adı altında illegal teknikler kullanmıyoruz. Vereceğimiz hizmetin başarısızlıkla sonuçlanmayacağına, illegal yöntemler kullanılmayacağına ve sitenizin olumsuz durumlarla karşılaşmayacağına dair maddelerden oluşan sözleşme ile çalışıyoruz. Sadece 1 yaşını doldurmuş sitelere SEO hizmeti vermekteyiz.

Herkes SEO yapabilir mi?
Arama motorlarının algoritmasına dair bir kaç doğru şey bilen herkes SEO yapmaya çalışır. Rekabeti yüksek olmayan ve SEO adına pek çalışma yapılmamış sitelerle dolu sektörlerde, bu az bilgi nadirende olsa işe yarayabilir. Ancak rekabeti yüksek ya da SEO adına bir çok çalışma yapılmış sektörler için bu çalışmaların pek faydası olmamaktadır.

SEO uygulamalarında doğru adımların sitenizi arama sonuçlarında yükseltebileceği gibi, yapılan yanlış uygulamalar da sitenizi arama sonuçlarında daha geri götürebilmektedir. Bu yüzden SEO gibi çok önemli bir hizmet için, bu konuda ciddi tecrübesi olan, daha önce yaptığı çalışmalar ile kendini kanıtlamış danışmanlarla çalışmakta fayda vardır