Crea, web tasarım, grafik ve İnternet hizmetleri ile Ayvalık'ta

10 yıldan uzun bir süredir web site tasarımı ve İnternet reklamları üzerine hizmet veren, sayısız firma ve projeyi hedefine ulaştırmayı başarmış olan Crea Interactive şimdi Ayvalık'ta web site tasarım ve İnternet reklamcılığı hizmetine devam ediyor.

Crea, Ayvalık'ta başladığı web tasarım ve İnternet reklamcılığı hizmetine iki büyük kampanya ile giriş yapmış bulunmakta. Küçük ve orta ölçekli firmalar için, ihtiyaç duyacakları tüm hizmetleri kapsayan 499 TL'lik ekonomik paketi, Google'a kayıt, web site tasarımı ve web site yönetim paneli gibi bir çok özelliği kapsarken, daha büyük firmalar için 699 TL'lik profesyonel paketi, İnternet reklamcılığı, Google Haritalar'a kayıt, sosyal medya hesapları ve optimizasyonu, web site tasarımı ve web site yönetim paneli gibi bir çok özelliği içinde barındırıyor.

Hızla gelişimini sürdüren Balıkesir Ayvalık ilçesinin, web tasarım ve İnternet reklamcılığı sektöründe bulunan eksiklerini tamamlamayı ve bu bölgede bulunan firmaların İnternet hizmetleri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Crea Interactive, hazır paket web siteleri yerine firmaların ihtiyaç duydukları özel tasarımları ekonomik fiyatlar ile karşılamayı sağlıyor.

10 yılı aşkın süredir web tasarım ve SEO hizmetlerini beklentilerin de üzerinde başarılı bir şekilde karşılayan Crea Ayvalık bölgesinde vereceği web tasarım hizmeti için firmalar ile birebir görüşme sağlamakta.

Web tasarım, İnternet ve sosyal medya reklamlarının dışında logo, kartvizit broşür gibi bir çok grafik çalışmasını kurumsal düzeyde uygun fiyatlar ile Ayvalık firmaları ile buluşturmayı hedefliyor.